برف ایران آمریکا عربستان تروریست ها

برف: ایران آمریکا عربستان تروریست ها رکس تیلرسون وزیر خارجه عربستان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی باید کاری کنیم مردم راحت حجاب داشته باشند و نماز بخوانند / احمد توکلی

نماینده سابق مجلس گفت: امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی است و اگر آزادی نباشد امر به معروف و نهی از منکر تعطیل می‌شود. 

باید کاری کنیم مردم راحت حجاب داشته باشند و نماز بخوانند / احمد توکلی

احمد توکلی: باید کاری کنیم مردم راحت حجاب داشته باشند و نماز بخوانند

عبارات مهم : اسلامی

نماینده سابق مجلس گفت: امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی است و اگر آزادی نباشد امر به معروف و نهی از منکر تعطیل می شود.

ایسنا نوشت: احمد توکلی طی سخنانی در یازدهمین همایش حقوق بشر، حقوق شهروندی و مبارزه با مفاسد گفت: امر به معروف و نهی از منکر متوجه حکومت هست. باید یک کاری کنیم که مردم راحت حجاب داشته باشند و راحت نماز بخوانند و این وظیفه حکومت اسلامی است و باید راحت حرف بزنند، ولی آموزش ببیند که چه حرفی را باید بزنند و آزادی داشته باشند و باید روزنامه ها آزاد باشند، اگر آزادی باشد البته اشتباه هم هست.

اهم بیانات توکلی به شرح زیر است:

باید کاری کنیم مردم راحت حجاب داشته باشند و نماز بخوانند / احمد توکلی

*اگر قرار باشد فقط اظهارنظرهای درست مجاز باشد، هیچ کس جرات نمی کند حرف بزند. دایره کوچک نگیریم که هیچ کس نتواند حرف بزند. در قضیه یاشار سلطانی من به دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران نامه نوشتم و گفتم شما کارتان غیرقانونی بود. افترا آنجایی است که علم دارید و فعلی را که کسی انجام نداده عمدا به او می گویی جهت اینکه به او ضرر بزنی. مطمئن نیستی کنکاش نکنید و بگذارید برود. من روزنامه نگارم کارم این هست. با حقوق کارمندی نمی توان فلان ماشین شاسی بلند را خرید.

* امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی است و اگر آزادی نباشد امر به معروف ونهی از منکر تعطیل هست. اگر نویسنده کامنت اظهارنظری کرده آیا جرم است؟ آیا باید محاکمه شود و من که منتشر کردم آیا باید محاکمه شوم. به من گفتند”ضد امنیت ملی” عمل کردی. منی که نیم قرن جهت مقابله با فساد مبارزه کردم آیا می توانم ضد امنیت عمل کنم!

نماینده سابق مجلس گفت: امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی است و اگر آزادی نباشد امر به معروف و نهی از منکر تعطیل می‌شود. 

* بخاطر اینکه سکوت ما در ناهنجاری ها طول کشیده، مردم مایوس اند. به ما خبر دادن از فلان شهر اینقدر پول- 200 میلیارد – پول جابجامی شود تا یازده و نیم شب 120 میلیارد را بعد گرفتیم بنابراین مردم امیدوار باشند که مبارزه با فساد می شود.

* متاسفانه فساد سیستماتیک شده است هست. فساد حکومت را ساقط می کند و اگر مبارزه با فساد نشود قطعا فساد جمهوری اسلامی را ساقط می کند. در این صورت کشور عزیزمان ایران تجزیه و تشیع را ریشه کن می کنند. بعنوان مثال حمله به مساجد خبر دارد. من در دیده بان گفته بودم وزیر میلیاردی خاص خوار را عزل کنید البته تبریه هم شدم.

واژه های کلیدی: اسلامی | احمد توکلی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs